Warsztaty Wielkanocne

Zapraszamy wszystkich Rodziców na Warsztaty Wielkanocne na których wspólnie wykonamy tradycyjne Palmy Wielkanocne.

Grupa III - 9.04.2019 godzina 15.30

Grupa I - 10.04.2019 godzina 15.30

Grupa II - 11.04.2019 godzina 15.30

Do zobaczenia!!

Zielona lekcja

W najbliższą środę dzieci z naszego przedszkola wezmą udział w pokazie ptaków drapieżnych. Po zakończeniu każdemu dziecku wykonane zostanie zdjęcie z płomykówką Fioną - będziecie mogłi Państwo takie zdjęcie zakupić (nie jest to obowiązkowe).

"Z pasji do przyrody i ptaków drapieżnych zrodził się pomysł by przekazać najmłodszym pokoleniom tajniki funkcjonowania przyrody w sposób, który zagwarantuje proste przyswojenie informacji. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionych sów, sokołów i jastrzębi najmłodsi (i nie tylko) mają szansę dowiedzieć się jaką rolę te ptaki spełniają w przyrodzie i czym się różnią od siebie. Każdy uczestnik naszej lekcji może doświadczyć różnorodności tych ptaków i poznać najdrobniejsze szczegóły dzięki ich obecności na wyciągnięcie ręki."

Konkurs "Wielkanocna pisanka"

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pisanki wielkanocnej.

Obowiązuje forma przestrzenna – może być to ugotowane jajo, wydmuszka, jajo styropianowe, drewniane lub inne (np. balon); duże i małe – pozostawiamy to waszej wyobraźni. Zachęcamy do szukania nowych, oryginalnych pomysłów tworzenia pisanek. Technika zdobienia jest dowolna.

Rodzice mogą pomóc dziecku w wykonaniu pracy, liczymy jednak jak na największą samodzielność małych artystów – od fazy koncepcyjnej do wykonania.

Wszystkie wykonane na konkurs prace zostaną wyeksponowane w formie wystawy w holu naszego przedszkola. Każdy uczestnik otrzyma dyplom a 3 wyróżnione prace nagrodzone zostaną upominkami.

Termin dostarczenia prac: 8 kwietnia 2019r.

Warsztaty kulinarne

Tym razem szykujemy zdrowe "Kolorowe kanapki". Czy będą przypominały te ze zdjęcia poniżej? A może zupełnie inaczej?

Lista potrzebnych produktów jak zwykle na tablicach ogłoszeń.