Klub Dziecięcy

Klub Dziecięcy „Dobry Port” to miejsce przyjazne dzieciom, ciepłe i wesołe.

Działamy od 2014 roku, posiadamy wpis w Gminnym Rejestrze Żłobków i Klubów Dziecięcych pod nr 30. Spełniamy wszystkie wymagania SANEPID-u i Straży Pożarnej.

Pracujemy przez cały rok, bez przerwy wakacyjnej, w godzinach 6.30 – 17.00. Dzieci przebywają w dużej, dostosowanej do ich potrzeb sali. Opiekę nad dziećmi sprawują wykwalifikowane opiekunki. Posiłki dostarcza nam firma cateringowa J&D Catering, która specjalizuje się w żywieniu dzieci. Dzięki temu mamy pewność, że dieta naszych podopiecznych jest prawidłowo zbilansowana a posiłki przygotowywane zgodnie z najwyższymi standardami.

Przyjmujemy dzieci w wieku od 1 do 3 lat.

W ramach czesnego zapewniamy:

• profesjonalną opiekę w godz. 6.30 – 17.00.

• bezpieczną, dużą i dobrze wyposażoną salę zabaw

• ciekawe zajęcia edukacyjne

• ciepłą, rodzinną atmosferę

• zabawę na placu zabaw należącym do Klubu Dziecięcego

Opłata wpisowego przeznaczona jest na ubezpieczenie NNW, materiały do indywidualnego wykorzystania przez dziecko.

OPŁATY

• wpisowe płatne przy podpisaniu umowy – 400 zł

• pobyt w Klubie cały dzień – 1150 zł

• pobyt w Klubie do 5 godzin - 1050 zł

• wyżywienie – 16,50 zł dziennie

Na drugie i kolejne dziecko z rodziny uczęszczające do Klubu lub przedszkola "Dobry Port" - ulga czesnego 30%.

Istnieje również możliwość otrzymania dofinansowania w ramach Bonu Żłobkowego - maksymalna kwota dofinansowania - 500 zł.