Zielona lekcja

ponad 5 lat temu

W najbliższą środę dzieci z naszego przedszkola wezmą udział w pokazie ptaków drapieżnych. Po zakończeniu każdemu dziecku wykonane zostanie zdjęcie z płomykówką Fioną - będziecie mogłi Państwo takie zdjęcie zakupić (nie jest to obowiązkowe).

"Z pasji do przyrody i ptaków drapieżnych zrodził się pomysł by przekazać najmłodszym pokoleniom tajniki funkcjonowania przyrody w sposób, który zagwarantuje proste przyswojenie informacji. Dzięki pomocy zaprzyjaźnionych sów, sokołów i jastrzębi najmłodsi (i nie tylko) mają szansę dowiedzieć się jaką rolę te ptaki spełniają w przyrodzie i czym się różnią od siebie. Każdy uczestnik naszej lekcji może doświadczyć różnorodności tych ptaków i poznać najdrobniejsze szczegóły dzięki ich obecności na wyciągnięcie ręki."